
Zuzia z Konina, Mateusz z Rychwała i Eryk z Konina — uczestnicy Akademii Młodych Liderów i Liderek Aglomeracji Konińskiej — byli gośćmi Prezydenta Miasta Konina Piotra Korytkowskiego oraz jego Zastępcy ds. Gospodarczych Pawła Adamowa. Tematem spotkania była ich akcja lokalna dotycząca rozwoju aplikacji mMieszkaniec oraz lepszego dopasowania
Akademia Młodych Liderów i Liderek Aglomeracji Konińskiej to nie tylko szkolenia, to przede wszystkim przestrzeń do rozwoju osobistego, zdobywania konkretnych kompetencji i budowania relacji, które zostają na dłużej. Oddajemy głos uczestnikom, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami z udziału w projekcie. Motywacja do działania i nowe umiejętności Udział
Serdecznie dziękujemy wszystkim młodym osobom uczęszczającym do szkół podstawowych, które odważyły się podjąć wyzwanie i zgłosiły się do udziału w programie. Wasza postawa pokazuje, że w Aglomeracji Konińskiej nie brakuje energii, determinacji i gotowości do wprowadzania pozytywnych zmian. To właśnie dzięki Wam możemy budować silną społeczność, w