
Można było zakończyć projekt suchymi dyplomami i podziękowaniami. Wybraliśmy inaczej- zakończymy ją Forum. 16 czerwca w Domu Zemełki w Koninie spotykamy się, żeby posłuchać. Nie tylko przemów dorosłych o młodzieży, lecz prezentacji samych uczestników i uczestniczek – o tym, co przez ostatnie miesiące zrobili, czego się nauczyli

28 maja 2026 r. w Urzędzie Miejskim w Koninie odbyło się posiedzenie Rady Stowarzyszenia Aglomeracja Konińska. W obradach uczestniczyło quorum Rady, co pozwoliło na podejmowanie wiążących decyzji zgodnie ze statutem Stowarzyszenia. Podczas spotkania Dyrektorka Biura Stowarzyszenia Emilia Wasielewska przedstawiła raport z działalności Stowarzyszenia za 2025 rok oraz