
Można było zakończyć projekt suchymi dyplomami i podziękowaniami. Wybraliśmy inaczej- zakończymy ją Forum. 16 czerwca w Domu Zemełki w Koninie spotykamy się, żeby posłuchać. Nie tylko przemów dorosłych o młodzieży, lecz prezentacji samych uczestników i uczestniczek – o tym, co przez ostatnie miesiące zrobili, czego się nauczyli

Najpierw prezydent. Teraz firma, która aplikację tworzy. Zuzia, Mateusz i Eryk -uczestnicy Akademii Młodych Liderów- nie odpuszczają. Uzbrojeni w dane z sześciuset podpisów i dwustu ankiet zaprosili do biura Stowarzyszenia prezes i zarząd Rekord Mobile. Na stole siedem konkretnych propozycji, które mogą zmienić to, jak Konin rozmawia ze swoimi mieszkańcami.

Zuzia z Konina, Mateusz z Rychwała i Eryk z Konina — uczestnicy Akademii Młodych Liderów i Liderek Aglomeracji Konińskiej — byli gośćmi Prezydenta Miasta Konina Piotra Korytkowskiego oraz jego Zastępcy ds. Gospodarczych Pawła Adamowa. Tematem spotkania była ich akcja lokalna dotycząca rozwoju aplikacji mMieszkaniec oraz lepszego dopasowania

Akademia Młodych Liderów Aglomeracji Konińskiej, prowadzona przez Stowarzyszenie Aglomeracji Konińskiej we współpracy ze Szkołą Liderstwa w Warszawie, wkroczyła w decydującą fazę. Po miesiącach intensywnych szkoleń- m.in. z zakresu komunikacji i wystąpień publicznych, około 30 uczestników z regionu przekuwa zdobytą wiedzę na konkretne inicjatywy społeczne. Plan obejmuje przeprowadzenie