coworking

Zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety (https://bit.ly/coworking_Aglomeracja) badającej potrzeby w zakresie uruchomienia na terenie Aglomeracji Konińskiej przestrzeni coworkingowej.

Coworking to wspólna przestrzeń pracy, którą dzielą ze sobą freelancerzy, pracujący zdalnie, czy też pracownicy mniejszych firm i startupów. W przeciwieństwie do tradycyjnego modelu, w którym każda firma ma swoje biuro, coworking oferuje wynajem pojedynczych miejsc pracy, wraz z wyposażeniem biurowym jak i sali szkoleniowej, konferencyjnej. Tego typu rozwiązania można znaleźć w każdym większym mieście na całym świecie.

Jako Stowarzyszenie Aglomeracja Konińska zdobyliśmy grant na zbadanie możliwości otwarcia i działania takiej przestrzeni na naszym terenie. I w tym miejscu chcielibyśmy zaprosić Cię do uzupełnienia krótkiej ankiety, zajmie to 3 min.
Kliknij tutaj: https://bit.ly/coworking_Aglomeracja .

Ankieta jest poufna a udzielone odpowiedzi zostaną wykorzystane w formie zbiorczego raportu opublikowanego na łamach strony www.AgloemracjaKoninska.org . Z góry dziękujemy za poświęcony czas i udzielenie odpowiedzi, jaki zapraszanie innych do udziału w badaniu

zespół Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej