
Najpierw prezydent. Teraz firma, która aplikację tworzy. Zuzia, Mateusz i Eryk -uczestnicy Akademii Młodych Liderów- nie odpuszczają. Uzbrojeni w dane z sześciuset podpisów i dwustu ankiet zaprosili do biura Stowarzyszenia prezes i zarząd Rekord Mobile. Na stole siedem konkretnych propozycji, które mogą zmienić to, jak Konin rozmawia ze swoimi mieszkańcami.